What's it Cost?

Prices start at $299/month

Ready to talk details for your company?

We can help pick the correct monthly/weekly plan and will be flixible to work out a snack solution for your office!

With Feed a Village, set a delivery schedule thats meets your office needs. Also, with an ever changing variety of snacks each month, your office will never get bored of the same old snacks.

We even provide the display box for the office to keep snacks organized and readily available, bringing confidence and renewed energy to your workforce!